Aramızda Kalsın 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan Uğur Yücel, Star'ın yeni dönem için hazırladığı Aramızda Kalsın dizisiyle ekranlara geri döndü. Aramızda Kalsın'in 3. bölümü 3 Ekim Perşembe akşam Star TV'de.

Kayıt Tarihi: 27 Eylül 2013 Cuma, 15:19 || Son güncelleme: 03 Ekim 2013 Perşembe, 09:20

Aramızda Kalsın dizisinin başrollerinde Uğur Yücel ve Binnur Kaya bulunuyor. Bu isimlerin yanında Gökçe  Bahadır ve Caner Cindoruk gibi ekranların sevilen isimleri de dizi kadrosunda yer alıyor.

Aramızda Kalsın'ın 3. bölümünde Emanetin ne olduğu ortaya çıkıyor!

Yadigar'la birlikte emaneti alan Civan, o akşam ablası ve eniştesinin konuşmalarını duymuş, emanetin aslında gerdanlık olmadığını öğrenmiştir. Hüsne ve Bahattin emanetin ne olduğunu saklamaya çalışırken başlarına hiç beklemedikleri birşey gelir: O gece evlerine hırsız girer.

Hırsızın çaldıkları arasında gerçek emanet de vardır. Hüsne ve Bahattin bütün ısrarlara rağmen hırsızı karakola bildirmeyi reddeder. Hırsız yakalanır, emanet ortaya çıkarsa geri dönülmez bir yola gireceklerdir. 
Hüsne ve Bahattin'in olayı kapatma çabaları sürerken işgüzar Mahir'in yaptıkları işin seyrini değiştirir! 
Bir süre sonra polisten haber gelir. Mahalledeki güvenlik kamerasını inceleyen emniyet görevlileri Bahattin’in yakınlarından iki şüpheliyi belirlemiştir:
Ali ve Mahir.  

Celepoğlu ailesi hırsız meselesiyle uğraşırken hiç beklemedikleri sırlar bir bir açığa çıkmaktadır.
Yadigar'sa ev tutmak, iş bulmak, yeni bir hayat kurmak için çocuklarına söz vermiştir. Çalışmak için Civan'ın peşine düşer. Ama evdeki hesap bir kez daha çarşıya uymaz. 
Hırsızın yakalanması ile birlikte Hüsne ve Bahattin için tehlike çanları çalmaya başlar.  Korktukları başlarına gelir. Ali, seyirci ile aynı anda gerçek emanetin ne olduğunu öğrenecektir.

Aramızda Kalsın'ın 2. bölümünde ise Yadigar Emanetin Peşine düştü..

Yadigar emaneti almak için büyük bir umutla Celepoğlu ailesinin evine geldi. Burada onu çok daha büyük bir sürpriz, Civan beklemekteydi.

Yadigar emaneti almanın hayalini kurarken Bahattin ve Hüsne kendilerine çıkış yolu aramaya başladılar. Genç kadının emanet ile ilgili ne bildiğini anlamaya çalışan Hüsne ve Bahattin bir plan yaptı. Ama sonuca ulaşmak bir yana işler daha da içinden çıkılmaz hal aldı.

Bu sırada ailenin gençlerinin derdi bambaşkadır. Evin eşofmanlı kızı Arife, işe yeni giren, kendi gibi eşofman sevdalısı Mahir'e aşık olmaktaydı. Ali ezelden beri evin küçük kızı Ceylan’a aşıktır ve her şeyi göze alıp aşkını itiraf etmenin yollarını aramaktadır. Ali’nin duygularından habersiz Ceylan'sa gelecekle ilgili çok önemli kararlar almaktadır. 
 
Emanet konusunda evdeki hesapları çarşıya uymayan Hüsne ve Bahattin durumu idare etmeye çalışırken emanet meselesi hiç ummadıkları bir anda Civan tarafından öğrenildi ve sır olmaktan çıktı.

Yadigar ve Civan’ın gelişi ile Celepoğlu ailesinin evinde tüm taşlar yerinden oynattı, artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı.

Yapımcılığını Erol Avcı’nın yaptığı, başrollerini Uğur Yücel, Gökçe Bahadır, Binnur Kaya ve Caner Cindoruk'un paylaştığı “Aramızda Kalsın” dizisinin senaryosunu Selin Tunç yazıyor, Hatice Memiş yönetiyor.

Aramızda Kalsın 3. bölümü  3 Ekim Perşembe akşamı 20.00'da Star TV'de.


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

109780
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!