Arka Sokaklar 303. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle

Arka Sokaklar'ın 303. bölümü 9 Kasım Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Arka Sokaklar dizisinin 303. bölüm özeti ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 03 Kasım 2013 Pazar, 11:19 || Son güncelleme: 07 Kasım 2013 Perşembe, 23:16

Kanal D'nin fenomen dizilerinden Arka Sokaklar'ın 303. bölümü 9 Kasım akşamı ekranlara gelecek. Arka Sokaklar'ın 303. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Arka Sokakların 303. bölümünde Ekip, halka kan kusturan bir gecekondu mafyasının peşine düşüyor.

Muzo - Tarık ilişkisi resmen başlamıştır. Tarık, Muzo’ya hoş sürprizler yapmakta ve onu gerçekten sevmektedir. Mesut bu durumdan hoşlanmaz. Muzo’yu korumak kollamak ister. Bülent de patronunun neden bir polisle birlikte olup, risk aldığını irdelemek ister. Ancak Tarık  onu sertçe, bu işlere burnunu sokmaması gerektiğiyle ilgili uyarır. Tarık bir yandan işlerine devam etmektedir. Eski sevgilisi ve iş ortağı Lale, yeni müşteri Yorgo’yu getirir. Yeni büyük alıcı Yorgo’dur.

Gecekondu mafyası Oğuz ve adamları, gözlerini Topraktepe mahallesine dikmiştir. Mahalledeki aileleri korkutup, üç kuruş paraya evlerini alıp, yerlerine plazalar inşa etmektir amaçları. Mahallede en son silahla rast gele ateş açılır. Dükkanların cam çerçeveleri iner aşağıya. Rıza Baba ve ekip olay yerine giderler. Ancak artık mahalleli polis görmek istememektedir. Daha önceki olaylarda da polisler gelip ifade alıp gitmişler, hiçbir çözüm bulamamışlardır. Mahallede ifadeler alınırken, askerden oğlunu beklemekte olan anne Derya karşılarına dikilir. “Bu zamana kadar kim neyi çözdü ki, siz çözeceksiniz” diye onlara sitemde bulunur. Ekibin ilk işi Derya’yı ikna etmek olacaktır. Ekip, Oğuz ve adamı Fevzi’nin peşine düşer.

Hüsnü, Mesut’larda kalmaya devam etmektedir. Suat son dakika yapacağını yapar ve boşanma davası açar. Hüsnü ve Suat mahkemede karşı karşıyadır.

Arka Sokaklar'ın son bölümünün konusu şöyleydi: "Hayat kadını Asuman’ın evine hırsız girer. Komşular, apar topar polise haber verirler. Asuman, bu durum karşısında çok panikler. Yatak odasındaki kasa, yerinde yoktur. Asuman iyice korkar. Hüsnü ve Mesut, ihbar üzerine olay yerine gelir. Asuman ile Hüsnü’nün daha öncesinden tanışıklıkları vardır. Asuman, kasanın çalındığını söylemek istemez. Bir polisin, “kasa da çalınmış” bilgisi üzerine Hüsnü olayın üzerine gider. Olay, bildikleri gibi değildir. Kasada, mafya üyesi Bilal’in sakladığı DVD’ler vardır. Bilal’in yaptığı şantajları anlatır. Ekip, Asuman’ı korumaya alıp Bilal’in peşine düşer. Hüsnü, bu operasyonda kılık değiştirecektir. Ancak bu sürede Hüsnü, evlilik yıldönümlerini unutur. Suat da buna fazlasıyla bozulur. Hüsnü ilk başlarda aldırış etmez ancak, sonunda kapının önüne konur ve Mesut’un evinin yolunu tutar.

Fazlasıyla kumar borcu olan Asım ıssız bir alanda ölü bulunur. Ancak botlarının içerisinden çıkan yüklü miktardaki para merak uyandırır. Asım’ın, Tarık Bostancı’nın çiftliğinde çalıştığı ortaya çıkar. Muzo’nun da içerisinde bulunduğu bir ekip, çiftliğe gidip Tarık ve sağ kolu Bülent’i alıp, emniyete getirirler.

Arka Sokaklar'ın heyecanla beklenen 303. bölümü 9 Kasım Cumartesi akşamı Kanal D'de.

Arka Sokaklar 303. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D dizisi izle Arka Sokaklar 303. Bölüm, Arka Sokaklar 303. bölüm izle, Arka Sokaklar 303. bölüm full izle, Arka Sokaklar 303.bölüm seyret, Arka Sokaklar son bölüm


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

907834
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!