Sana Bir Sır Vereceğim 17. Bölüm Özeti ve Fragmanı İZLE

Fox TV'nin sıra dışı dizisi Sana Bir Sır Vereceğim'in 17. bölümü 10 Kasım Pazar akşamı ekranlara geliyor. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin 17. bölüm özeti ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 05 Kasım 2013 Salı, 15:18 || Son güncelleme: 05 Kasım 2013 Salı, 15:14

Sana Bir Sır Vereceğim'in 17. bölümü 10 Kasım akşamı Fox TV ekranlarında olacak. Sana Bir Sır Vereceğim'in yeni bölüm özeti ve fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Güneşi Beklerken'in son bölüm hikayesi şöyleydi: " Tilki ölüyor mu?  Savaş'ı kurtarmaya giden Tilki'nin başı büyük belaya giriyor ve Tilki ölümle yüz yüze geliyor.

Tilki'yi kurtarmak için elinden geleni yapan Aylin'in hesaba katmadığı olaylar onu Tilki'den tamamen uzaklaştıracak! Tilki'den intikamını alan Savaş, kendi hayatını kurtarmak için kaçış planları yapmaya başlar. Büyük Abi'nin ona hazırladığı kötü bir sürpriz, tüm planlarını altüst edecek! Savaş affedilebilmek için Büyük Abi'nin vereceği yeni görevi yreine getirmek zorunda. Tilki ve Aylin'in kurtardıkları Duru, Kayıp Vadi'ye ulaşır. Duru'nun Kayıp Vadi'deki varlığı akla gelmeyecek sonuçlara yol açacak!Mehmet ve Gürcan yeni bir hayat kurmak için çıktıkları yolda önemli bir yol ayrımına gelirler. Mehmet Burak’ı ardında bıraktığı için pişmandır. Her şeyi bırakıp gitmek mi, geriye dönüp savaşmak mı? Mehmet’in vereceği karar tüm ailenin kaderini etkileyecek."

Büyük merakla beklenen Sana Bir Sır Vereceğim'in 17. bölümü 10 Kasım Pazar akşamı Fox TV'de.

 

Sana Bir Sır Vereceğim 17. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV dizisi izle Sana Bir Sır Vereceğim 17. Bölüm, Sana Bir Sır Vereceğim 17. bölüm izle, Sana Bir Sır Vereceğim 17. bölüm full izle, Sana Bir Sır Vereceğim 17. bölüm seyret, Sana Bir Sır Vereceğim son bölüm


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

687163
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!