Çalıkuşu 8. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle

Kanal D'nin yeni sevilen dizilerinden Çalıkuşu'nun 8. bölümü 19 Kasım Salı akşamı ekranlara gelecek. Çalıkuşu'nun yeni bölüm fragmanını ve özetini izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 13 Kasım 2013 Çarşamba, 08:53 || Son güncelleme: 19 Kasım 2013 Salı, 17:30

Türk Edebiyatı'nın önemli eserlerinden olan ve Kanal D'de yeniden hayat bulan Çalıkuşu dizisinin 8. bölümü 19 Kasım akşamı Kanal D'de ekranlara gelecek. Çalıkuşu 8. bölümünden itibaren 22.00'da yayınlanacak. Çalıkuşu dizisinin yeni bölüm özeti ve fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Çalıkuşu'nun 8. bölümünde Kamran, Neriman'ı mı Feride'yi mi seçecek?


Kamran, Feride ile Neriman arasında bir seçim aşamasındadır ve sıkıntılıdır. Ya vicdan onu Neriman'a götürecek ya da cesaret Feride'nin aşkını haykıracaktır.

Necmiye ve Selim arasındaki gerginlik konağın tadını tuzunu kaçırır. Başlar öne eğilir. Seyfettin Bey kederli, Besime Hanım perişandır. Utanç yayılır herkese.

Neriman, aşkını kaybetmemek için yeni oyunlar peşindedir. Kamran'ı kaptırmaya hiç niyeti yoktur.

Bir akşam karar verilir. Yüzükler takılır sessizce. Besime Hanım'ın gözyaşları sel olur gider. Aynı zamanlarda başka bir evde nikah kıyılmaktadır. Ne gelin gönüllüdür ne de damat oradadır!

Çalıkuşu'nun son bölüm konusu şöyleydi: Kamran ve Feride'yi zor günler bekliyor

Kanal D'nin başrollerini Burak Özçivit ile Fahriye Evcen'in paylaştıkları sevilen dizisi "Çalıkuşu"nun bu bölümünde; Kamran ve Feride'yi zor günler bekliyor.

Feride ve Kamran'ın aşkı ne zaman dile gelir? Biri itiraf etse, diğeri çözülecek belki... Seyfettin Bey'in kederine yeni kederler eklenir. Konaktakiler acı içinde, perişan. Yolculuk görünür birilerine. Zorunlu bir gidiştir bu. Bavullar toplanır aceleyle. Geçmişin intikamını alma zamanı gelmiştir. Levend, Feride'yi gözüne kestirir. Kamran ve Feride'yi zor günler beklemektedir. Aşk kadını Neriman, kaybetme korkusuna kapılınca şeytani fikirler devreye girer. Oyun başlar ! Artık veda zamanıdır. Feride küskün, Kamran üzgün. Her şeyini yavaş yavaş kaybeden Kamran; seçim yapmak zorundadır. Verilecek karar, geleceğe giden yol olacaktır.

Çalıkuşu'nun 8. bölümü 19 Kasım Salı akşamı Kanal D'de.

Çalıkuşu 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal dizisi izle Çalıkuşu 8. Bölüm, Çalıkuşu 8. bölüm izle, Çalıkuşu 8. bölüm full izle, Çalıkuşu 8.bölüm seyret, Çalıkuşu son bölüm


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

661343
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!