Bir Aşk Hikayesi 33. Bölüm Özeti ve Fragmanı - İzle

Fox TV'nin sevilen dizilerinden Bir Aşk Hikayesi'nin 33. bölümü 17 Aralık Salı akşamı ekranlara geliyor. Bir Aşk Hikayesi dizisinin yeni bölüm özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 11 Aralık 2013 Çarşamba, 10:55 || Son güncelleme: 16 Aralık 2013 Pazartesi, 23:25

Bir Aşk Hikayesi'nin 33. bölümü 17 Aralık Salı akşamı Fox TV ekranlarında olacak. Bir Aşk Hikayesi dizisinin 33. bölüm özeti ve fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Bir Aşk Hikayesi'nin yeni bölümünün konusu şöyle: “Neden bu oyunu oynadın benimle? Kime neyi kanıtladın? Sen başına gelecek her kötülüğü hak ediyorsun anne. İşte bunu kanıtladım! Korkut böyle haykırır annesine. İçinde tekrar alevlenen intikam ateşiyle etrafını yakıp yıkmaktadır. Tolga ise evlatlık olduğu gerçeğini öğrenmenin şoku içinde hastanede yapayalnız hisseder kendini. Korkut’un kafasındaki sorulara cevap arayışı onu Tahsin’e götürür yine. Kendi kanından bile olmayan biri için katil olmayı göze alan kadın onları neden terk ettmiştir? Ve yemin eder. “ Son nefesime kadar onun canını yakmak için uğraşacağım” Ceylan içinse her anı her saniyesi ölüm korkusuyla geçen zamanlar demektir bugünler. Sevdiği adamın sesini, gülüşünü gözlerini ezberlemeye çalışır kendince. Ancak ölüm hiç beklemedikleri bir yer ve zamanda çalar kapılarını. Korkut’un annesiyle oynadığı oyun gerçeğe döner. Silah bu kez doludur!

Bir Aşk Hikayesi'nin son bölüm konusu şöyleydi: “Neden bu oyunu oynadın benimle? Kime neyi kanıtladın? Sen başına gelecek her kötülüğü hak ediyorsun anne. İşte bunu kanıtladım! Korkut böyle haykırır annesine. İçinde tekrar alevlenen intikam ateşiyle etrafını yakıp yıkmaktadır. Tolga ise evlatlık olduğu gerçeğini öğrenmenin şoku içinde hastanede yapayalnız hisseder kendini. Korkut’un kafasındaki sorulara cevap arayışı onu Tahsin’e götürür yine. Kendi kanından bile olmayan biri için katil olmayı göze alan kadın onları neden terk ettmiştir? Ve yemin eder. “ Son nefesime kadar onun canını yakmak için uğraşacağım” Ceylan içinse her anı her saniyesi ölüm korkusuyla geçen zamanlar demektir bugünler. Sevdiği adamın sesini, gülüşünü gözlerini ezberlemeye çalışır kendince. Ancak ölüm hiç beklemedikleri bir yer ve zamanda çalar kapılarını. Korkut’un annesiyle oynadığı oyun gerçeğe döner. Silah bu kez doludur!

Fox TV'nin sevilen dizilerinden Bir Aşk Hikayesi'nin 33. bölümü 17 Aralık Salı akşamı ekranlara geliyor.

Bir Aşk Hikayesi 33. bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV dizisi izle Bir Aşk Hikayesi 33. Bölüm, Bir Aşk Hikayesi 33. bölüm izle, Bir Aşk Hikayesi 33. bölüm full izle, Bir Aşk Hikayesi 33.bölüm seyret, Bir Aşk Hikayesi son bölüm

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

833856
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!