Fatih Harbiye 16. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle

Fox TV'nin beğenilen dizilerinden Fatih Harbiye, artık Show TV'de yayınlanacak. Fatih Harbiyenin 16. bölümü 21 Aralık Cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Fatih Harbiye dizisinin 16. bölümünün özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 15 Aralık 2013 Pazar, 09:13 || Son güncelleme: 21 Aralık 2013 Cumartesi, 09:20

Fatih Harbiye dizisinin yeni bölümü 21 Aralık Cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Fatih Harbiye'nin 16. bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Geleneksellikle modernlik arasına sıkışmış Fatihli genç bir kız, Neriman'ın ilginç hayat hikâyesi... Bir yanda Neriman'ın Fatih'te birlikte büyüdüğü, çocukluk aşkı Şinasi… Diğer yanda modern İstanbul'un varlıklı üst sınıfından yakışıklı Macit… Çok farklı kültür ve değerler arasında bocalayan, duygusal gelgitler yaşayan genç bir kız, Neriman… Fatih Harbiye ‘aşk ile sevgi'nin çıkmazlarıyla izleyiciyi karşı karşıya bırakacak. Hayatı ve aşkı, tüm çelişkileri ve çatışmalarıyla sergilediği Peyami Safa'nın ölümsüz eserinden Fatih Harbiye, Cumartesi Show'da! 

Fatih Harbiye'nin yeni bölümünde  Şinasi ve Macit arasında gerilen ipler herkesi endişelendirirken Neriman, tüm bu yaşananlar karşısında tepkisini ortaya koyacaktır. Şinasi'yi üzmekten korkan Neriman, kendi vicdanını rahatlatacak bir sebep bulur. Babasının rest çekmesi ile kendini mutsuz hisseden Macit, soluğu Neriman'ın yanında alır. Birlikte bir gün geçirmek isteyen Macit'in teklifi üzerine Neriman'ın vereceği cevap merak edilirken Fatih, yine beklenmeyen bir misafir ile altüst olacaktır.

Fatih Harbiye'nin son bölüm konusu şöyleydi: Macit 'den hesap sormak için Arcaoğlu şirketine gelen Şinasi, karşısında Neriman'ı görünce şaşkına döner.

Pelin'in eline, Şahika'nın verdiği kozu kullanmak için iyi bir fırsat geçmiştir. Pelin ve Şinasi ortak bir nokta da buluşurken Macit, Neriman'ı aşkına inandırmak için her yolu denemekle meşguldür. Aslı, normal hayatına geri dönmek için çabalarken Emre buna izin verecek gibi gözükmüyor. Neriman'ı saplandığı geçmişinden kurtarmak isteyen Macit, geçmişle hesaplaşmak üzere yola düşer.

Fatih Harbiye'nin 16. bölümü 21 Aralık Cumartesi akşamı Show Tv'de.

Fatih Harbiye 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Show Tv dizisi izle Fatih Harbiye 16. Bölüm, Fatih Harbiye 16. bölüm izle, Fatih Harbiye 16. bölüm full izle, Fatih Harbiye 16. bölüm seyret, Fatih Harbiye son bölüm Fatih Harbiye 16. bölüm fragmanı yayınlandı. FOX TV dizisi izle Fatih Harbiye 16. Bölüm, Fatih Harbiye 16. bölüm izle, Fatih Harbiye 16. bölüm full izle, Fatih Harbiye 16. bölüm seyret, Fatih Harbiye son bölüm


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

676660
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!