Umutsuz Ev Kadınları 113. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle

Fox TV'nin sevilen dizilerinden Umutsuz Ev Kadınları'nın 113. bölümü 15 Ocak perşembe akşamı ekranlara gelecek. Umutsuz Ev Kadınları dizisinin 113. bölüm özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 28 Aralık 2013 Cumartesi, 09:28 || Son güncelleme: 15 Ocak 2014 Çarşamba, 09:50

Umutsuz Ev Kadınları'nın yeni bölümü 15 Ocak  perşembe akşamı Fox TV'de olacak. Umutsuz Ev Kadınları'nın 113. bölüm özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Umutsuz Ev Kadınları'nın 113. bölümünde Yasemin cinayet kanıtı olan bıçağı bulmak için Emel’i kullanır.

Cinayetten habersiz olan Emel, Yasemin’in define peşinde olduğunu sanır ve defineyi tek başına ele geçirmek için gizli işlere kalkışır. Sinan ise Suzan’ın işlediği cinayeti kanıtlayacak bir ipucu bulmuştur. Elif bebeğini kaybetmenin üzüntüsünü henüz atlatamamıştır, Ömer ona yardım etmek için farklı bir yol düşünür. Nermin kocasının eziyetlerinden usanmıştır, buna son vermek için ağır bir derse kalkışır. Gülşah ise kızının Yasemin’in oğlundan daha zeki olduğunu ispatlamak için kendince bir yarışa tutuşur.

Umutsuz Ev Kadınları'nın son bölüm konusu şöyleydi: Yasemin ve Suzan mahkeme tarafından kamu cezasına çarptırılır ve temizlik işçisi olarak çalışmak zorunda kalırlar.

Suzan Sinan hakkında uydurduğu şeylerle Yasemin’in aklını karıştırır. Elif ve Kudret’in işyerinde yaşadığı gerilim Gülşah’a da yansır. Gülşah Elif’in dostluğunu kaybetmek istemez ancak Elif’in işle ilgili Kudret’e karşı yaptığı bir hamle aralarının açılmasına neden olur. Nermin’in ihanetini fark eden Altay Ejder’le hesaplaşmak isterken büyük bir faciayı tetikler.

Umutsuz Ev Kadınları'nın 113. bölümü  15 Ocak Perşembe akşamı Fox TV'de.

Umutsuz Ev Kadınları 113. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV dizisi izle Umutsuz Ev Kadınları 113. Bölüm, Umutsuz Ev Kadınları 113. bölüm izle, Umutsuz Ev Kadınları 113. bölüm full izle, Umutsuz Ev Kadınları 113.bölüm seyret, Umutsuz Ev Kadınları son bölüm


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

742763
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Misafir
02 Ocak 2014, Perşembe 23:16
ya hiç bir fragman yok ki