Arka Sokaklar 312. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Mesut Ölüyor mu?

Arka Sokaklar'ın 312. bölümü 11 Ocak Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Arka Sokaklar dizisinin 312. bölüm özeti ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 06 Ocak 2014 Pazartesi, 07:44 || Son güncelleme: 09 Ocak 2014 Perşembe, 23:00

Kanal D'nin fenomen dizilerinden Arka Sokaklar'ın 312. bölümü 11 Ocak Cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Arka Sokaklar'ın 312. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Ölüm kalım savaşı veren Mesut'un kalbi duruyor.

Mesut götürüldüğü sağlık ocağındadır ve kalbi durmuştur. Elektroşok ile geri getirilmeye çalışılır. Reşat Hoca ile Yavuz gelir ve ellerinden gelen tüm çabayı gösterirler. Mesut'un kalp atışları geri gelir. Ancak sevinmek için erkendir. Ortam hiç hijyenik değildir ancak, kıpırdatma şansı olmadığı için ameliyata başlanır. Bu sırada Aylin, Tunç'un uyandığı haberini verir. Ancak kimse bir şey diyemez. Rıza, artık ameliyathane kapılarında evlatlarını beklemekten, onları kurtarmaya çalışmaktan fazlasıyla yorulmuş ve bitkindir.  Rıza, Ayla ile konuşur ve herkes tembihlenir. Tunç kendine gelip babasını sorduğunda hiç kimse durumdan bahsetmeyecektir.

Cevher kolundan yaralıdır. Nusret Kaptan ile Mesut'un ölüp ölmediğini konuşurlar. Cevher, "İnşallah ölmüştür" der ve ölmediyse ölene kadar devam edeceğini söyler. Celalettin yeni bir ihale daha geldiğinden bahseder Cevher'e. İhale büyüktür. Suriye ordusundan subay Sadık da bu işte yanlarında destek olacaktır. Celalettin'in amacı Mesut'un tutulduğu sağlık ocağını basıp, tüm ekibi ortadan kaldırmaktır. Bilgiyi MİT almıştır. Arif Müdür'e bildirilir. Arif Müdür de soluğu Rıza'nın yanında alır.  Herkesin can güvenliği için Mesut'un acilen şehirdeki hastaneye götürülmesi gerekmektedir. Mesut solunum desteğine bağlı olarak ambulansa bindirilir. Şehre, dev koruma konvoyu ile götürülecektir. Ancak yolda hiçbir şey beklendiği gibi olmaz. Celalettin, Cevher ve adamları konvoyun önünü keserler. Bu süreçte ambulansın içinde Mesut'un kalbi durur. Ve her şey için artık çok geçtir.

Arka Sokaklar'ın son bölüm konusu şöyleydi: iki hafta geçmesine rağmen, hâlâ uyanamayan Tunç ve Cehver'le girdiği çatışmada ağır yaralanan Mesut ölümle savaşıyor.

İki hafta geçmesine rağmen Tunç, hala uyanmamıştır. Mesut hastaneden bir dakika bile ayrılmadan oğlunun başında bekler. Metin, Tekin ve Zeliha da hastaneden ayrılmayan isimlerdir.

Cevher yeni kulübesindedir. Giray, kendisine çalışmaya devam eder. Patron Celalettin ile Cevher karşı karşıya gelirler. Celalettin, Cevher'in artık şehirde kalamayacağını söyler. Cevher buna iyice delirir. Celalettin, Cevher'e yeni işini verir. Cevher, Suriye sınırına girecektir.

Özgür Suriye Ordusu komutanlarından Sadi Rahmani, tedavi için İstanbul'dadır. Sadi, adamlarıyla beraber bir TIR ayarlamıştır. TIR ile birlikte sınırdan mühimmat geçirmeyi planlamaktadırlar. Cevher'in yapması gereken de mühimmata el koymaktır. Mühimmatı kendileri geçirip, Şam'daki adamlarına ulaştırmaktır. Cevher kendisine verilen iş için çalışmaya başlar. Bu sırada da Nusret Kaptan'ın yanına sığınır.

Mesut, Giray'a ulaşır. Giray'ı sıkıştırıp Cevher'in yerini öğrenir. Giray'ı bulunduğu lokantanın tuvaletine kelepçeleyip gider. Mesut yolda Cevher'e giderken Rıza Baba ve ekip, Mesut'un kelepçelediği yerde Giray'ı bulurlar. Mesut'un Cevher'e gittiğini öğrenip peşinden giderler. Ekip, balıkçı kasabasındaki teknenin yanına vardığında Cevher ve Mesut arasında çatışma başlamış, tekne de denize açılmıştır. Mesut, Cevher'i kolundan yaralar. Nusret Kaptan, Mesut'a ateş eder. Mesut vurulur. Cevher kendini toparlar ve Mesut'a ateş etmeye devam eder. Mesut çaresizce boğazın soğuk sularına düşer. Baba- oğul ikisi için de ölüme ramak kalır.

Arka Sokaklar'ın heyecanla beklenen 312. bölümü 11 Ocak Cumartesi akşamı Kanal D'de.

Arka Sokaklar 312. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D dizisi izle Arka Sokaklar 312. Bölüm, Arka Sokaklar 309. bölüm izle, Arka Sokaklar 312. bölüm full izle, Arka Sokaklar 312. bölüm seyret, Arka Sokaklar son bölüm Arka Sokaklar 312. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D dizisi izle Arka Sokaklar 312. Bölüm, Arka Sokaklar 312. bölüm izle, Arka Sokaklar 312. bölüm full izle, Arka Sokaklar 312.bölüm seyret, Arka Sokaklar son bölüm


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

589675
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!