Çalıkuşu 16. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle

Kanal D'nin sevilen dizilerinden Çalıkuşu'nun 16. bölümü 21 Ocak Salı akşamı ekranlara gelecek. Çalıkuşu'nun yeni bölüm fragmanını ve özetini izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 16 Ocak 2014 Perşembe, 22:25 || Son güncelleme: 20 Ocak 2014 Pazartesi, 11:55

Türk Edebiyatı'nın önemli eserlerinden olan ve Kanal D'de yeniden hayat bulan Çalıkuşu dizisinin 16. bölümü 21 Ocak Salı akşamı Kanal D'de ekranlara gelecek. Çalıkuşu dizisinin yeni bölüm özeti ve fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Çalıkuşu'nun yeni bölümünde İhanete uğradığını düşünen Feride, Kamran'ın açıklamalarına inanmıyor ve aşkı ile gururu arasında kalıyor.


İhanete uğradığını düşünen Feride, Kamran'ın açıklamalarına inanmaz. Yol ayırımındadır. Bir yandan aşkı, diğer yandan gururu.

Konaktaki misafirler nişanlıları bekler durur. Gelen olmaz. Ne Feride ne de Kamran görünmez. Seyfettin Bey ve Besime Hanım mahcup ve üzüntülüdür. Kimse, nişanın olmayışına bir anlam veremez. Dedikodular başlar.

Besime Hanım, Feride'nin, bu evliliği  zaten en baştan beri istemediğini düşünür. Onu suçlar. Seyfettin Bey ise, bu ayrılığın gerçek sebebini öğrenmek için hem Kamran hem de Feride ile konuşmaya karar verir.

Ayrılık acısı Feride'yi çok üzer, hastalanır. Aceleyle hastaneye kaldırılır. Bu kötü haberi alan Kamran, telaşla hastaneye koşar.

Çalıkuşu'nun son bölümünde Feride, Kamran'ın Neriman'la görüştüğü dedikodularına her ne kadar inanmasa da, yüreğine bir kuşku da düşüyor.


Feride, Kamran'ın Neriman'la görüştüğü dedikodularına inanmasa da içine bir kurt düşer, kuşkulanır. Sevdiği adamı kaybetmekten de korkar.

Birbirlerini severler sevmesine de, Feride mesafelidir. Sürekli, Kamran'dan kaçar. Kamran, istenmediğini düşünür. Seyfettin Bey, oğlunun sıkıntılarının farkındadır. Nişanlarını bir an önce yapmak ister. Besime Hanım'a hazırlıkları hızlandırmasını söyler.

Konakta mutluluk rüzgarları esmektedir. Herkes heyecanlıdır. Nişan günü gelir çatar. Gelin ve damadın eve gelmesi beklenir.

Feride'nin gördüğü küçük bir işaret her şeyi altüst eder. Kamran'ın ihanetine inanır. Keder yüreğini ve dört bir yanı sarar.

Çalıkuşu'nun 16. bölümü 21 Aralık Salı akşamı Kanal D'de.

Çalıkuşu 16. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal dizisi izle Çalıkuşu 16. Bölüm, Çalıkuşu 16. bölüm izle, Çalıkuşu 16. bölüm full izle, Çalıkuşu 16.bölüm seyret, Çalıkuşu son bölüm

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

567857
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!

Misafir
22 Ocak 2014, Çarşamba 20:44
Harika bir dizi. Ne olur bu kadar geç yayınlamasınlar. Bir sonraki bölümü iple çekiyorum. Çoooooooook güzel .
Misafir
22 Ocak 2014, Çarşamba 15:52
inanmıyorum benim adımla aynı