Küçük Ağa 3. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Kanal D İzle

Yeni yıla bir çok yeni dizi ile giren Kanal D'nin bir diğer yeni dizisi Küçük Ağa'nın 3. bölümü 11 Şubat Salı akşamı ekranlara geliyor. Küçük Ağa'nın 3. bölüm özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız. Küçük Ağa 3. bölüm, Küçük Ağa 3. bölüm izle, Küçük Ağa izle, Küçük Ağa 3. bölüm fragmanı

Kayıt Tarihi: 04 Şubat 2014 Salı, 19:46 || Son güncelleme: 09 Şubat 2014 Pazar, 15:10

Küçük Ağa dizisinin 3. bölümü 11 Şubat salı akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Küçük Ağa'nın 3. bölüm fragmanını ve özetini izlemek için tıklayınız.

Kanal D'nin başrollerini Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi ve Ruhsar Öcal'ın paylaştığı, Hakan Bilgin, Banu Zorlu, Nazan Diper, Şükrü Türen, Kayhan Yıldızoğlu, Cansın Özyosun, Faik Ergin, Ozan Çobanoğlu, Sinem Ergin, Remzi Evren, Halil Doğan, Yunus Çakıroğlu veHilmi Özçelik'in de eşlik ettiği, yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un kaleme aldığı, yönetmenliğini Aysun Akyüz ile Erol Özlevi'nin yaptığı Küçük Ağa, Salı 20:00'de Kanal D'de.

Küçük Ağa'nın yeni bölümünde Mehmet Can, anne ve babasını barıştırmak için elinden geleni yapmaya devam ediyor.

Mehmet Can, peşindeki katillerden Urfa'ya gitmesine rağmen kurtulamamıştır fakat, Mehmet Ağa kimsenin yanına bırakmayacaktır. Mehmet Can, yaramazlıklarıyla Ali ve Sinem'i peşinde koşturmaya devam etmektedir. Okuldakiler de yaramazlıklardan nasiplerini alacaklardır. Anne ve babasını bir araya getirebilmek için elinden geleni yapmaya devam eder.

Sinem'in, arkadaşıyla dertleşirken duyduklarını Ali'ye yetiştirir, işler daha da karışır. Nur Hanım, Ali ve Sinem'in bir an önce boşanmalarını istediği için türlü oyunların peşine düşer. Mehmet Can barışmaları, Nur Hanım boşanmaları için elinden geleni yapacak ve ortalık epey karışacaktır.
 

Küçük Ağa'nın son bölümünde Mehmet Can peşindeki katillerden kaçarak soluğu Urfa'da, Mehmet Ağa'nın yanında alır.

Onu gören dedesi ve ninesi gözlerine inanamazlar. Sinem ve Ali, Mehmet Can'ın peşine düşerler. Katiller de Mehmetcan'ın peşindedirler. Mehmet Can artık gerçekten Küçük Ağa olmuştur. Dedesi torununa sünnet düğünü yapmaya karar verir.

Sinem ve Ali boşanma aşamasındayken Urfa'da bir araya gelmek zorunda kalırlar. Peşi sıra Nur Hanım ve Sinem'in ailesi de soluğu Urfa'da alırlar. Mehmet Can'ın bu kaçışı belki de bir çok şeyin başlangıcı olacaktır.

Küçük Ağa'nın 3. bölümü 11 Şubat Salı akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Küçük Ağa 3. bölüm izle, Kanal D dizisi izle, Küçük Ağa yeni bölüm izle, Küçük Ağa son bölüm izle, Küçük Ağa Dizi izle, Küçük Ağa full izle, Küçük Ağa internetten izle, Küçük Ağa yeni bölüm, Küçük Ağa 3. bölüm seyret, Küçük Ağa 3. bölüm indir, Küçük Ağa 3. bölüm direkt izle


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

57107
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!