Aramızda Kalsın 20. Bölüm Özeti ve Fragmanı - İzle

Star TV'nin beğenilen yeni dönem dizisi Aramızda Kalsın'ın 20. bölümü 13 Şubat Perşembe akşamı ekranlara gelecek. Aramızda Kalsın dizisinin 20. bölüm özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 09 Şubat 2014 Pazar, 11:06 || Son güncelleme: 12 Şubat 2014 Çarşamba, 19:40

Aramızda Kalsın'ın 20. bölümü 13 Şubat  Perşembe akşamı Star TV ekranlarında olacak. Aramızda Kalsın'ın yeni bölüm özeti ve fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Aramızda Kalsın'ın yeni bölümünde Mahir ve Arife, Yadigar ve Civan arasındaki yakınlığı fark eder.  Arife ise şaşkın haldeki Mahir'i tembihler: Görmedik, duymadık, bilmiyoruz… 


Yadigar ve Civan'ın aşkı artık Arife ve Mahir'in sırrıdır. Bu sır aynı zamanda ikisini yakınlaştıracak, Arife ve Mahir aşkının da başlangıcı olacaktır.

Yadigar ve Civan'ın arası ise Şahin Altındağ'ın evinde vereceği davet yüzünden açılır.  Altındağ, yemekleri bizimkilerin yapmasını istemektedir. Bahattin ve Yadigar isteği kıramazken, Civan kestirip atar.

Bu gerginlik, aşıklar arasında uzun süren bir kıskançlığın da başlangıcı olacaktır.

Bu arada emanetin annesine nereden kaldığını merak eden Yadigar'ın imdadına Hüsne yetişir. Hafızası konusunda iddiaya giren, herşeyi hatırladığını söyleyen Hüsne bir kez daha işleri karıştırmayı başarır.

Aramızda Kalsın'ın son bölümünde Celepoğlu ailesi Yadigar için büyük bir sürpriz hazırlamaktadır.

Dükkanın adını Yadigar Usta'nın Yeri olarak değiştirmeye karar veren aile, açılışa kadar bunu Yadigar'dan gizli tutma işini Civan'a verir. Civan ve Yadigar böylece gün boyu dükkandan uzakta, baş başa kalacaktır. 


Ancak bu mutlu plan bir anda tersine döner…

Ağabeyler,  Mahir'in ağzından kaçırdığı bir sözle  Almanya'ya gidişlerini ertelemiş, dükkandaki haklarını almaya karar vermiştir. Dükkanı Yadigar'dan habersiz Şahin Altındağ'a satmaya çalışan ağabeylerle bizimkiler arasında zamana karşı bir yarış başlar.

Bu sırada Sarışınım ve Mavişim türkülerine içerleyen Hatçik ve Battal arasında ipler kopar. Ceylan, Ali'nin Defne ile yakınlaşmasını onaylıyor gibi görünse de içi kan ağlamakta, bu güne kadar Ali'ye karşı hissetmediği garip bir kıskançlık yaşamaktadır...

Dükkan satılacak mı?  Celepoğlu ailesinin planladığı açılış yapılacak mı? derken olaylar, Arife ve Mahir'in bir sırra tanık olmasıyla birlikte yepyeni bir hal alır.

Aramızda Kalsın'ın 20. bölümü 13 Şubat  Perşembe akşamı Star'da.

Aramızda Kalsın 20. bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV dizisi izle Aramızda Kalsın 20. Bölüm, Aramızda Kalsın 20. bölüm izle, Aramızda Kalsın 20. bölüm full izle, Aramızda Kalsın 20.bölüm seyret, Aramızda Kalsın son bölüm


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

414639
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!