Med Cezir 22. Bölüm Özeti ve Fragmanı - İzle

Star TV'nin sevilen dizilerinden Med Cezir'in 22. bölümü 14 Şubat Cuma akşamı ekranlara gelecek. Med Cezir dizisinin 22. bölümünün özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 09 Şubat 2014 Pazar, 11:10 || Son güncelleme: 12 Şubat 2014 Çarşamba, 20:15

Med Cezir'in yeni bölümü 14 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak. Med Cezir'in 22. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Med Cezir'in yeni bölümünde Haftalar öncesinden planan Uludağ gezisi,  sonunda, birçok engel aşılarak gerçeğe dönüşür.

Yaman, Mira, Mert, Eylül ve Beren keyifli bir yolculuğun ardından otele geldiklerinde, kendilerini bekleyen ilk krizle baş başa kalır. Eylül'ün kriz yönetimi ve çözüm önerisi tatilin bütün rengini değiştirir. Orkun ve Hale'nin de dağda olmaları, her türlü girişime rağmen, keyifleri kaçırmaz. 


Öte yandan, Selim'in yaşadığı iç hesaplaşmayı farklı yorumlayan Ender, şüphelerine tamamen teslim olur. Selim ile Reyhan Arsen arasındaki bağlantıyı çözmek isterken, kendisini içinden çıkılmaz bir duruma sürükler. 

Selim ise Asım Şekip Kaya'dan intikamını almak için araştırmalarına devam eder. Bu araştırmalar Selim'i yıllarca saklanan bir sırra doğru sürükler...

Yaman ve Mira birlikte geçirdikleri ilk tatillerinde ayrı geçen zamanlarının acısını çıkarırlar. Eylül ve Mert ise ilişkilerinde yeni bir başlangıç yaparlar...

Mutlu ve eğlenceli geçen tatilin, gidişi olduğu gibi bir de dönüşü vardır. 

Med Cezir'in son bölümünde Yaman'ın Tozludere'ye geri dönmesinin ardından, Mira hayatlarında hiçbir şeyin değişmediğini kanıtlamak için elinden geleni yapar.

Yaman'ı görebilmek ve O'na daha yakın olabilmek için her fırsatı değerlendirir. Yaman da ayrılıklarından sonra aralarındaki mesafenin açılmasına izin vermez. Öte yandan Yaman eve dönerek üstlendiği sorumluluğun farkındadır, annesine verdiği sözü tutabilmek için gece gündüz çalışır. 


Ailesini korumak için yaptığı usulsüz iş, Selim'in vicdanını her geçen gün daha çok kemirir. Ender, babasının ailesine yaptığı kötülükten habersiz, Selim'i içine düştüğü bunalımdan çıkarmaya çalışır. Ancak Selim'in her konuda sessizliğini sürdürmesi, Ender'i korkularıyla baş başa bırakır. Selim, Asım Şekip Kaya'ya dair aradığı açığı hangi adreste arayacağı sonunda bulur. Selim'le eski müvekkili Reyhan Arsen arasındaki gizli buluşma, başta Ender olmak üzere birçok kişiyi huzursuz edecektir. 

Nevin yeni bir iş bulur. Mert ve Yaman, Nevin'in yeni işini kendi aralarında kutlamaya karar verir. Ancak bu mütevazi akşam yemeğinin Mert sayesinde başka misafirleri de olur. Mira, Eylül ve Mert ilk kez Yamanlar'ın evine misafir olurlar. Gece hem çok mutlu hem çok sürprizli geçer. "Tozludere'de yaşayan Tozludere'li çocuk" olarak Yaman'ın hayatı hiç de kolay değildir.

Med Cezir'in 22. bölümü 14 Şubat Cuma akşamı Star TV'de.

Med Cezir 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV dizisi izle Med Cezir 22. Bölüm, Med Cezir 22. bölüm izle, Med Cezir 22. bölüm full izle, Med Cezir 22. bölüm seyret, Med Cezir son bölüm


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

387731
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!