Fatih Harbiye 23. Bölüm Özeti ve Fragmanı - Show Tv İzle

Fatih Harbiyenin 23. bölümü 15 Şubat Cumartesi akşamı Show TV'de ekranlara gelecek. Fatih Harbiye dizisinin 23. bölümünün özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız. Fatih Harbiye 23. Bölüm, Fatih Harbiye 23. bölüm izle, Fatih Harbiye 23. bölüm full izle, Fatih Harbiye 23. bölüm seyret

Kayıt Tarihi: 09 Şubat 2014 Pazar, 11:21 || Son güncelleme: 15 Şubat 2014 Cumartesi, 00:10

Fatih Harbiye dizisinin yeni bölümü 15 Şuat Cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Fatih Harbiye'nin 23. bölüm fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Geleneksellikle modernlik arasına sıkışmış Fatihli genç bir kız, Neriman'ın ilginç hayat hikâyesi... Bir yanda Neriman'ın Fatih'te birlikte büyüdüğü, çocukluk aşkı Şinasi… Diğer yanda modern İstanbul'un varlıklı üst sınıfından yakışıklı Macit… Çok farklı kültür ve değerler arasında bocalayan, duygusal gelgitler yaşayan genç bir kız, Neriman… Fatih Harbiye ‘aşk ile sevgi'nin çıkmazlarıyla izleyiciyi karşı karşıya bırakacak. Hayatı ve aşkı, tüm çelişkileri ve çatışmalarıyla sergilediği Peyami Safa'nın ölümsüz eserinden Fatih Harbiye, Cumartesi Show'da! 

Fatih Harbiye'nin yeni bölümünde Neriman ve Macit, farklı dünyalara ait olsalar da aşkın gücüne bir kez daha şahit oluruz.

Büyük aşklarını yaşamaya kaldıkları yerden devam eden Macit ve Neriman, birbirlerine direnmekten artık vaz geçerler. Şinasi ve Rüya, kurdukları ortak hayalleri olduğunu fark eder ve birlikte yeni bir adım atmaya karar verirler. Nihat, intikam arzusuyla tutuşurken, Fatih'e gönderdiği adamlarını, güzel bir karşılama töreni beklemektedir. Şahika, Cihan'la yakınlaşırken Gülter hanım, bir annenin evladı ile imtihanını yaşamaktadır

Fatih Harbiye'nin son bölümünde uzun uğraşlar sonucu Macit'i yeniden kazanan Neriman, aşklarını doyasıya yaşamaya kararlıdır.

Macit, gölge gibi sürekli karşılarına çıkan Şinasi'ye artık dur deme vaktinin geldiğini düşünür. Pelin, Macit'ten vazgeçmeyeceği gibi yeni planlar üzerine çalışmaya başlamıştır. Aslı, vicdanının sesine doğru giderken, Şahika'nın büyük sırrı gün yüzüne çıkıyor.

Fatih Harbiye

Fatih Harbiye'nin 23. bölümü 15 Şubat Cumartesi akşamı Show TV'de.

Fatih Harbiye 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Show TV dizisi izle Fatih Harbiye 23. Bölüm, Fatih Harbiye 23. bölüm izle, Fatih Harbiye 23. bölüm full izle, Fatih Harbiye 23. bölüm seyret, Fatih Harbiye son bölüm Fatih Harbiye 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV dizisi izle Fatih Harbiye 23. Bölüm, Fatih Harbiye 23. bölüm izle, Fatih Harbiye 23. bölüm full izle, Fatih Harbiye 23. bölüm seyret, Fatih Harbiye son bölüm


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

615720
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!