Aramızda Kalsın 21. Bölüm Özeti ve Fragmanı - İzle

Star TV'nin beğenilen yeni dönem dizisi Aramızda Kalsın'ın 21. bölümü 27 Şubat Perşembe akşamı ekranlara gelecek. Aramızda Kalsın dizisinin 21. bölüm özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 14 Şubat 2014 Cuma, 23:54 || Son güncelleme: 25 Şubat 2014 Salı, 23:10

Aramızda Kalsın'ın 21. bölümü 27 Şubat  Perşembe akşamı Star TV ekranlarında olacak. Aramızda Kalsın'ın yeni bölüm özeti ve fragmanı yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz.

Aramızda Kalsın'ın yeni bölümünde Yadigar annesinden emanet kalan dükkanı araştırırken, kaderini değiştirecek bir yolculuğa çıktığından habersizdir.

Celepoğlu ailesi ise  Şahin Altındağ’ın dükkanı neden bu kadar çok istediğinin sebebini nihayet öğrenecektir.


“Zehir gibi” hafızasını toplamayı başaran Hüsne, nihayet emanet ile ilgili ipuçlarını bir araya getirir. Artık geçmişin kördüğüm olmuş sırrı ortaya çıkarmak üzeredir. Ancak bu durum, zannettiğinden çok daha büyük başka olaylara neden olacaktır.

Hatçik ise evdekilerden habersiz Battal ile barışmış, eski mutlu günlerine dönmüştür. Ama bu sır evdeki diğer sırlar gibi çok fazla gizli kalmaz.

Civan ve Yadigar'ı ise Şahin Altındağ yüzünden zor günler beklemektedir. Şahin Altındağ'dan rahatsız olan Civan Yadigar'dan bir söz vermesini ister. Bu söz Yadigar için tutması çok zor bir sır olacaktır.

Aramızda Kalsın'ın son bölümünde Mahir ve Arife, Yadigar ve Civan arasındaki yakınlığı fark eder.  Arife ise şaşkın haldeki Mahir'i tembihler: Görmedik, duymadık, bilmiyoruz… 


Yadigar ve Civan'ın aşkı artık Arife ve Mahir'in sırrıdır. Bu sır aynı zamanda ikisini yakınlaştıracak, Arife ve Mahir aşkının da başlangıcı olacaktır.

Yadigar ve Civan'ın arası ise Şahin Altındağ'ın evinde vereceği davet yüzünden açılır.  Altındağ, yemekleri bizimkilerin yapmasını istemektedir. Bahattin ve Yadigar isteği kıramazken, Civan kestirip atar.

Bu gerginlik, aşıklar arasında uzun süren bir kıskançlığın da başlangıcı olacaktır.

Bu arada emanetin annesine nereden kaldığını merak eden Yadigar'ın imdadına Hüsne yetişir. Hafızası konusunda iddiaya giren, herşeyi hatırladığını söyleyen Hüsne bir kez daha işleri karıştırmayı başarır.

Aramızda Kalsın'ın 21. bölümü 20 Şubat  Perşembe akşamı Star'da.

Aramızda Kalsın 21. bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV dizisi izle Aramızda Kalsın 21. Bölüm, Aramızda Kalsın 21. bölüm izle, Aramızda Kalsın 21. bölüm full izle, Aramızda Kalsın 21.bölüm seyret, Aramızda Kalsın son bölüm


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

882996
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!