Kardeş Payı 3. Bölüm Star TV HD izle - 6 Mart 2014

Kardeş Payı 3. bölümü bu akşam yayınlanacak. Kardeş Payı 3. bölüm özetini izlemek için tıklayın

Kayıt Tarihi: 06 Mart 2014 Perşembe, 12:41 || Son güncelleme: 06 Mart 2014 Perşembe, 12:34

Kardeş Payı dizisi bir haftalık aranın ardından 3. bölümüyle devam ediyor. Metin, Ali ve Feyyza kardeşlerin hikayesini anlatan Kardeş Payı dizisinin 3. bölümünü haberimizde bulabilirsiniz.

Kardeş Payı 3. bölümüyle hayranlarının karşısına çıkıyor. Kardeş Payı'nın önceki bölümlerinde ne olduğunu, Kardeş Payı karakterlerini, Kardaş Payı fotoğraflarını ve Kardeş Payı ile birçok şeyi Star Gündem'de bulabilirsiniz.

Başrollerini Murat Cemcir, Ahmet Kural ve Seda Bakan'ın oynadığı Kardeş Payı dizisi yeni bölümüyle yine çok güldürecek. Kardeş Payı'nın 3. bölümünde ne olacak?

KARDEŞ PAYI 3. BÖLÜM ÖZETİ

Metin, Ali ve Feyyza kardeşler... Beşiktaşlı bir babanın 3 çocuğu... Kardeş Payı'nın ikinci bölümünde çalınan icatları için işe koyuluyorlar. Bu arada Feyyza'ya da bir talip geliyor.

KARDEŞ PAYI DİZİSİNİN ÖNCEKİ BÖLÜMLERİNDE NE OLMUŞTU? - 2. BÖLÜM

Metin ve Ali, oyunu bilmeden oturdukları pis yedili masasında joker çekerler. En karamsar anlarında umulmadık bir piyango vurur ve icada bir talip çıkar. Dünyaya barış ve mutluluk getirmelerine ramak kalan abi kardeş; Ali'nin boşanma davası, Metin'in Eda tutkusu ve 17.000 dolarını bırakmaya hiç niyeti olmayan Hilmi'nin oyunları ile uğraşmak zorunda kalırlar. Kardeş Payı, Perşembe 22.15’de Bordo mavi bir heyecanla seyircisini bekliyor...

KARDEŞ PAYI 2. BÖLÜM İZLE

Kardeş Payı'nın Reyting Çekişmesi

KARDEŞ PAYI 1. BÖLÜM TANITIMI

Ahmet Kural ve Murat Cemcir mucitlikleriyle dünyayı güzelliştirmeye çalışacak! Onlar sıradan tesisatçı değiller... Dizide Ahmet Kural (Metin) ve Murat Cemcir(Ali) su tesisatçısı, Seda Bakan ise evin geçimini sağlayan küçük kardeş (Feyyza) karakterine can veriyor. Senaryosunu Selçuk Aydemir’in kaleme aldığı dizinin konusu ise şöyle; Kafalarında hep bir eylem canlandığı için; ellerinden geleni asla ardına koymayan abi (Ali), kardeş (Metin) ve hayallerine ortak etmek istedikleri ama hep hayal kırıklıklarına denk getirdikleri küçük kardeşleri Feyyza ile dünyaya barış ve mutluluk getirmek isterler. Sırf bu talepleriyle Say kanununu boşa çıkarttıkları için makro ekonomiye büyük bir darbe vuran kardeşler için bu sadece başlangıçtır. Ali ve Metin’in büyük mucitler gibi geniş çalışma alanları, sponsorları yoktur ama dünyayı güzelleştirmeye çalışırken 60’ından sonra kendisine bakmaya başlayan ve evdeki herkesi huylandıran babaları, 87 yaşından sonra ben hinlik için yaratılmışım diyen el aldıkları ustaları ve tarifi çok zor gönül ilişkileri vardır.

KARDEŞ PAYI'NDA EV KRİZİ

"Kardeş Payı" yönetmeni dizinin çekildiği evde ev sahibine sormadan değişiklik yapınca ev sahibiyle kriz yaşandı. " Kardeş Payı" dizisi Kanlıca'da çekiliyor. Haberler.com sitesinin haberine göre yapım şirketi anlaşma gereği ev sahibine müstakil ev için aylık 10 bin TL ödemde yapıyor. Aynı zamanda çekim olmadığında da evde kalabilmek anlaşmanın şartları arasında. Yönetmen evde değişiklik yaptığı için ev sahibiyle tartışma yaşandı. Yapım şirketi ev sahibine aylık 2bin 500 TL'ye başka bir daire kiraladı. Kardeş Payı dizisi bitene kadar ev sahibinin kaldığı diğer dairenin kirası ödenecek ve ev Dizi bittikten sonra eski haline geri döndürülecek.

 

Kardeş Payı dizisi için Vikipedi ne diyor?

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

523748
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!