Küçük Ağa Son Bölüm izle (Küçük Ağa 7. bölüm) Kanal D izle

Küçük Ağa izle... Küçük Ağa son bölüm özeti ve fagmanlarını izlemek için tıklayın... Küçük Ağa 7. Bölümüyle Kanal D ekranlarında... 11 Mart 2014

Kayıt Tarihi: 11 Mart 2014 Salı, 13:19 || Son güncelleme: 11 Mart 2014 Salı, 13:13

Küçük Ağa izle... Küçük Ağa Son bölüm izle... Küöük Ağa 7. bölüm... Mehmetcan ölecek mi? 11 Mart 2014 akşamı yayınlanacak olan Küçük Ağa bu akşam Kanal D'de...

Kanal D ekranlarında 7. bölümüyle bu akşam saat 20.00'de yayınlanacak olan Küçük Ağa dizisi yine çok heyecanlı geçecek. Dizinin başrolü, Küçük Ağa'sı Mehmetcan yine yaramazlık yapıyor ve ortalığı karıştırıyor. Fakat Mehmetcan futbol oynarken çok büyük bir kaza geçiriyor. Kafasına darbe alan Küçük Ağa Mehmetcan, hemen hastaneye kaldırılıyor. Mehmetcan'ın annesinin ve babasının ise dünyasını tam anlamıyla başına yıkılıyor. Küçük Ağa dizisinin son bölüm özeti ve Küçük Ağa'nın 7. bölüm fragmanını izlemek için Star Gündem'de kalın....

Küçük Ağa Mehmetcan ölecek mi?

Küçük Ağa dizisinin son bölümünde neler olacak? 11 Mart 2014 akşamı Kanal D'de yayınlanacak olan Küçük Ağa dizisinin bölüm özetini sizler için derledik. Küçük Ağa'nın son fragmanını haberimiz içerisinde bulabilirsiniz. Küçük Ağa bölüm özetini okuyarak ve Küçük Ağa dizisinin son fragmanını izleyerek dizi hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Küçük Ağa Son Bölüm izle (Küçük Ağa 7. Bölüm) Kanal D izle

Küçük Ağa dizisinin 7. bölümü 11 Mart salı akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Küçük Ağa'nın 7. bölüm fragmanını ve özetini izlemek için Star Gündem'de kalın...

Küçük Ağa'nın yeni bölümünde Kaçışları ile yürekleri ağızlara getiren Mehmetcan, kendini büyük bir tehlikenin içerisinde buluyor.

Mehmetcan'ın okuldaki haylazlıklarının sonucunda Nur Hanım ve Sinem, özel ders konusuna devam ederler. Mehmetcan ise hocaları ders verdiklerine pişman eder ve Nur Hanım'ı çileden çıkartır. 

Ali ve Sinem arasındaki Mehmetcan kavgası da son sürat devam etmektedir. Mehmet Ağa'nın sürprizi herkesi sevindirir. Mehmetcan'ın kaçışları ise yine yürekleri hoplatır.

Küçük Ağa'nın son bölümünde Annesinin gideceğini öğrendiğinden beri tüm keyfi kaçan Mehmetcan, Sinem ve Ali'yi peşinden koşturdukça koşturuyor.

Mehmetcan, annesinin gideceğini öğrendiğinden beri tüm keyfi kaçmış haldedir. Sinem ve Ali'yi peşinden epey koşturacaktır. Sinem, İngiltere'ye gidecektir fakat huzurlu değildir. Bu arada Ali, Mehmetcan'ı psikoloğa götürme kararı alır fakat, bu pek iyi bir fikir olmayacaktır.

Mehmet Ağa, torun hasretine fazla dayanmaz ve soluğu İstanbul'da alır. Mehmetcan ise ortalığı yine fena halde birbirine katacaktır.

Küçük Ağa'nın 7. bölümü 11 Mart Salı akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Küçük Ağa dizisinde kimler oynuyor? Küçük Ağa künyesi

 

Kanal D'nin başrollerini Birce Akalay, Sarp Levendoğlu, Zeki Alasya, Emir Berke Zincidi ve Ruhsar Öcal'ın paylaştığı, Hakan Bilgin, Banu Zorlu, Nazan Diper, Şükrü Türen, Kayhan Yıldızoğlu, Cansın Özyosun, Faik Ergin, Ozan Çobanoğlu, Sinem Ergin, Remzi Evren, Halil Doğan, Yunus Çakıroğlu veHilmi Özçelik'in de eşlik ettiği, yapımcılığını Erler Film'in üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un kaleme aldığı, yönetmenliğini Aysun Akyüz ile Erol Özlevi'nin yaptığı Küçük Ağa, Salı 20:00'de Kanal D'de.

Küçük Ağa 6. bölüm özeti ve fragmanı için tıklayın

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

316795
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!