Kerem ile Aksel kavga ediyor (Güneş'i Beklerken Son Bölüm izle)

Güneşi Beklerken son bölümde (37. bölüm) Kerem ile Aksel kavga ediyor. Kerem ile Aksel'in kavgasını izlemek için tıklayın.

Kayıt Tarihi: 16 Mart 2014 Pazar, 13:55 || Son güncelleme: 16 Mart 2014 Pazar, 13:43

Güneşi Beklerken kavga izle... Güneşi Beklerken Kerem Aksel kavgası... Güneşi Beklerken son bölüm izle...

Kanal D'nin sevilen dizisi Güneşi Beklerken'de kavga var... Pazar akşamı yayınlanacak bölümde Kerem ile Aksel basketbol sahasında kavga ediyor. Aksel'in kötü sözlerini hazmedemeyen Kerem, Aksel'e karşılık verince ortalık karışıyor ve kavga çıkıyor. Diğer elemanların araya girmesiyle Kerem Aksel kavgası büyümeden bitiyor. Kerem ile Aksel'in kavgasını izlemek için haberimizdeki videoyu izleyin...

Kerem ile Aksel kavga ediyor

Kerem ile Aksel Güneş'i Beklerken son bölümde kavga ediyor! Kerem, Aksel'i çıkartmak için Zeynep’in evine gider. Ancak Zeynep ve Demet, Aksel’i çoktan sahiplenmiştir. Kerem'in eli kolu bağlanır. Aksel'in pişkinliği Kerem'i iyice delirtir. Kerem, Aksel'in okuldaki itibarını sıfırlamaya karar verir. Jane’i feci halde kıskanan Zeynep ise hiç beklemediği bir sürpriz ile karşı karşıya kalır. Aksel’in Zeynep’in evinde kalmaya başlaması Melis’i kıskandırır. İki kardeşin arası tekrar gerilir. Melis, Zeynep'i hiç beklemediği bir yerden sıkıştırır. Aksel, para kazanmak için bir parti düzenler. Partinin bitişi ise herkes için korkutucu olur. Aksel, Melis’i mutlu etmek için harekete geçer. 

Kerem ile Aksel kavgası haberimizdeki videoda... Kerem ile Aksel'in kavgasını haberimiz içindeki vidoedan izleyebilirsiniz...

Güneşi Beklerken 37. bölüm izle (Güneş'i Beklerken 37. bölüm özeti izle)

Güneşi Beklerken 37. bölümde neler olacağını sizler için derledik. Güneşi Beklerken son bölümü canlı izlemek için 16 Mart 2014 Pazar günü Kanal D'yi açın. Güneşi Beklerken son bölümü canlı izlemek için ayrıca aşağıda verdiğimiz Kanal D linki ile Güneşi Beklerken 37. bölümü canlı izleyebilirsiniz.

Güneşi Beklerken Son Bölüm Canlı Kanal D izle

Güneşi Beklerken 37. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

875374
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!