Umutsuz Ev Kadınları 132. Bölüm Özeti ve Fragmanı İzle

Fox TV'nin sevilen dizilerinden Umutsuz Ev Kadınları'nın 132. bölümü 3 Nisan perşembe akşamı ekranlara gelecek. Umutsuz Ev Kadınları dizisinin 132. bölüm özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız. Umutsuz Ev Kadınları İzle, Umutsuz Ev Kadınları Seyret, Umutsuz Ev Kadınları 132. bölüm izle

Kayıt Tarihi: 21 Mart 2014 Cuma, 19:32 || Son güncelleme: 03 Nisan 2014 Perşembe, 00:05

Umutsuz Ev Kadınları'nın yeni bölümü 3 Nisan perşembe akşamı  FOX TV'de olacak. Umutsuz Ev Kadınları'nın 132. bölüm özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Umutsuz Ev Kadınladı'nın yeni bölümünde Yasemin'in masumiyetini ispatlaması ve özgürlüğüne kavuşması kolay olmayacaktır.

Bu arada Suna Cemil'i öldürmeye adım adım yaklaşmıştır. Yasemin son anda Cemil'in hayatını kurtarır ancak Cemil sandığı kadar masum değildir. Nermin, Melih'le eski karısının arasına girdiğini sanıp vicdan azabı yaşarken olayın iç yüzünün bambaşka olduğunu öğrenir. Elif'le Ömer'in evliliklerini kurtarmak için çıktıkları tatil hüsranla sonuçlanır. Gülşah öldüğü sandığı eski kocasının yaşadığını öğrenince büyük şok yaşar ve bu gerçeği Kudret'ten gizler. Gülşah'ın hayatı büyük tehlike altındadır.

Umutsuz Ev Kadınları'nın son bölümünde Kudret Kerem'i affeder ancak Nermin'in gerçeği saklamasını hazmedemez.

Nermin'le görüşmemesi için Gülşah'a yasak koyar ama Gülşah gizli gizli görüşmektedir. Yasemin, İnci'nin Suna'nın kızı olduğunu öğrenir ve Cemil'in onu öldürmesinden korkar. İnci'ye yardım etmek isterken olaylar çığırından çıkar ve Cemil'le tartışan İnci intihar eder. Elif'in ikiz çocukları daha rahat bir ev ortamına kavuşmak için evden ayrılır ve Emel'in yanına kiracı olurlar. Bu duruma çok sinirlenen Elif'in onları eve döndürmek için gizli bir planı vardır.

Bunu kanıtlamak için uğraşırken Cemil'in ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenir ve onun son isteğini yerine getirmek zorunda kalır. Cemil İnci'nin can düşmanı Suna'nın kızı olduğunu öğrenmiştir, şimdilik bunu İnci'den saklamaya karar verir. Kerem, Kudret'in annesinin ölümüne sebep olduğu kazayı itiraf etmek ister.

Nermin ve Gülşah ona engel olmaya çalışırken yanlışlıkla her şeyi Kudret'e açık ederler. Kudret gerçeği öğrenince büyük bir öfkeye kapılır. Elif, Ömer'in işyerinde aldığı terfiden memnundur ancak evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başlamıştır.

Umutsuz Ev Kadınları'nın 132. bölümü 4 Nisan Perşembe akşamı FOX TV'de.

Umutsuz Ev Kadınları

Umutsuz Ev Kadınları 132. bölüm fragmanı yayınlandı. Fox TV dizisi izle Umutsuz Ev Kadınları 132. Bölüm, Umutsuz Ev Kadınları 132. bölüm izle, Umutsuz Ev Kadınları 132. bölüm full izle, Umutsuz Ev Kadınları 132.bölüm seyret, Umutsuz Ev Kadınları son bölüm


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

474999
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!