Med Cezir 29. Bölüm Özeti ve Fragmanı - İzle

Star TV'nin sevilen dizilerinden Med Cezir'in 29. bölümü 4 Nisan Cuma akşamı ekranlara gelecek. Med Cezir dizisinin 29. bölümünün özetini ve fragmanını izlemek için tıklayınız. Med Cezir 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV dizisi izle Med Cezir 29. Bölüm, Med Cezir 29. bölüm izle, Med Cezir 29. bölüm full izle, Med Cezir 29. bölüm seyret, Med Cezir son bölüm

Kayıt Tarihi: 30 Mart 2014 Pazar, 18:51 || Son güncelleme: 03 Nisan 2014 Perşembe, 23:35

Med Cezir'in yeni bölümü 4 Nisan cuma akşamı yayınlanacak. Med Cezir'in 29. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız.

Med Cezir'in yeni bölümünde Ada'nın varlığı Yaman'la Mira'nın ilişkilerinde görmezden geldikleri en büyük sorunu gün yüzüne çıkarır.

Mira'nın öfkesine karşı Yaman'ın tek savunması aşkı olur. Mira birlikte geçirdikleri aylardan sonra, Yaman'ın kabuğunun altında sakladığı romantik adamla tanışır.  


Kenan'ın yerini sağlama almak için oynadığı oyun, Selim'in hamleleriyle kimsenin tahmin edemeyeceği boyutlara ulaşır. Kenan'ın ardında bıraktığı kıvılcım bir anda alev alır. 

Asım Şekip Kaya'yla ilişkisini ince hesaplar üstüne kuran Sude, kulağına çalınan fısıltılardan sonra zaferine daha yaklaşır. Öte yandan Sedef ve Faruk'un birbirlerinden habersiz attıkları adımlar, karşılarında hiç görmek istemeyecekleri bir düşman yaratacaktır. 

Yaman'ın Tan'ın yattığı hastaneye gidişinin sürpriz bir şekilde ortaya çıkışı, Yaman'la Selime'e tehdit mesajlarını gönderen kişiye yaklaştırır. 

Leyla'nın ailesiyle birlikte Tozludere'ye gelişinden sonra Yaman geçmişte yaptığı hataları tekrarlamamak için temkinli davranır. Mira, Yaman'ı kıskanmadığı ispatlamaya çalışırken, annesinin tarzına yakışacak bir oyun oynar. Bu oyunun sonunda Yaman, asla dile getiremeyeceği bir sırrı omuzlayacaktır.

Yayın Günü: 4 Nisan Cuma
Yayın Saati: 20.00

Med Cezir'in son bölümünde Yaman aylardan sonra ağabeyi Kenan'la tekrar bir arada olmanın tedirginliğini yaşarken Kenan'ın onu rahatlatmak için yaptığı hamle ters teper ve iki kardeşin arası tekrar açılır.

Bu sefer suçluluk duyma sırası Yaman'dadır.


Yaman hatasını telafi etmeye çalışırken yine yanında kendisine destek olan Mira'yı bulur. Mira yaşadığı korkuları ve Tan'la ilgili şüphelerini bir yana  bırakır, kendini tamamen Yaman'ın yanında olmaya adar. Haftalardır iki sevgilinin arasına giren hayat, bu sefer de Kenan'ın kimliğinde vücut bulmuştur. 

Asım bey kızı Ada'nın İstanbul'a geldiğini öğrenir. Sude, Asım Şekip Kaya'nın bu durumunu ikisini birbirine yaklaştıracak bir koz olarak görür. Bu durum, Sedef ve Sude'nin arasının daha da gerilmesine neden olur. Faruk ise Sude'yle Asım Şekip Kaya'nın yakınlaşmasından huzursuz olur.

Yaman, Kenan'ın yeni ve doğru bir hayat kurması için elinden geleni yapar fakat Kenan'ın da ileriye dönük planları vardır.

Sedef ile Faruk, restoranlarının ön açılışını yapmak için aile arasında küçük bir parti düzenler. Orkun'la Ada arasındaki küçük oyun yolunu şaşırıp, Yaman'la Mira'nın arasında kendine bir yer bulacaktır. 

Med Cezir'in 29. bölümü  4 Nisan Cuma akşamı Star TV'de.

Yapım: Ay Yapım – Kerem Çatay
Yönetmen: Ali Bilgin
Öykü & Senaryo: Ece Yörenç

Oyuncular: Çağatay UlusoySerenay SarıkayaBarış FalayMine TugayHazar ErgüçlüTaner ÖlmezŞebnem DönmezMurat Aygen, Can Gürzap

Med Cezir 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV dizisi izle Med Cezir 29. Bölüm, Med Cezir 29. bölüm izle, Med Cezir 29. bölüm full izle, Med Cezir 29. bölüm seyret, Med Cezir son bölüm, Med Cezir İzle, Med Cezir Yeni Bölüm İzle, Med Cezir Son Bölüm İzle, Med Cezir Fragmanı İzle, Med Cezir İnternetten İzle, Med Cezir Full İzle Med Cezir 29. bölüm fragmanı yayınlandı. Star TV dizisi izle Med Cezir 29. Bölüm, Med Cezir 29. bölüm izle, Med Cezir 29. bölüm full izle, Med Cezir 29. bölüm seyret, Med Cezir son bölüm


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

950352
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!