Arka Sokaklar 324. Bölüm Özeti ve Fragmanı - İzle

Arka Sokaklar'ın 324. bölümü 5 Nisan Cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında olacak. Arka Sokaklar dizisinin 324. bölüm özeti ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 30 Mart 2014 Pazar, 19:07 || Son güncelleme: 04 Nisan 2014 Cuma, 22:55

Kanal D'nin fenomen dizilerinden Arka Sokaklar'ın 324. bölümü 5 Nisan Cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Arka Sokaklar'ın 324. bölüm fragmanını izlemek için tıklayınız. Arka Sokaklar İzle, Arka Sokaklar Seyret, Arka Sokaklar fragmanı izle, Arka Sokaklar 324. bölüm izle

Arka Sokaklar'ın yeni bölümünde Ekip,  Cevher, Abdülmalik ve Korkut'un peşinden Mardin'e gidiyor. Buradaki operasyonlar sırasında ise Murat, pusuya düşüyor ve Cevher tarafından rehin alınıyor.

Leyla hariç tüm ekip, Rıza Baba önderliğinde Mardin Havalimanı'na iniş yaparlar. Havalimanında ekibi, Mardin Terörle Mücadele Şube Amiri İbrahim Sedefli ile birlikte çalıştığı komiserleri Turaç ve Nadir karşılar.

Leyla ayaklanmıştır. İstanbul'da emniyeti boş bırakmaya gönlü razı olmaz. Arif Müdür, Leyla, Arda ve Yasemin emniyetten işleri takip etmektedir.

Rızalar, hemen Mardin Emniyeti'nde toplantıya başlarlar. Toplantı devam ederken Komiser Turaç'a otobüsün terk edilmiş bir şekilde bulunduğu haberi gelir. Murat, Muzo ve Ali otobüsün yanına giderler.

Abdülmalik Asfa, silahlar ile birlikte Emir'in konağına yerleşir. Emir, silahları güvenli bir yere kaldırtmıştır. Murat ve Turaç, Abdülmalikler'e ulaşmayı başarırlar. Çatışmaya girerler, Turaç yaralanır. Murat, tam Korkut'u köşeye sıkıştırmıştı ki, sinsice Cevher yanaşır ve Murat'ı rehin alırlar. Abdülmalik, Murat Komiseri karşısında görünce kendisinden alacağı intikam aklına gelir. Aziz'i, yeğenini öldüren Murat Komiser…

Leyla, Arif Müdür'den Murat'ın kaçırıldığını öğrenir, soluğu Mardin'de ekibin yanında alır. Tüm ekip, Murat'ı bulmak için seferber olmuştur. Abdülmalik, Murat'ı bir kiliseye kapatır. Ellerinden ayaklarından bağlar ve Aziz'in intikamı için döverler. Amaç Murat'ı öldürmektir. Ama Aziz gibi bir anda değil, acı çektire çektire öldürmektir.

Arka Sokaklar'ın son  bölümünde Ekip'e karşı bombalı suikast planları yapılıyor.

Polis olan Aydın, kendisinden uzun süredir haber alınamayan kardeşi Önder'in izini sürmektedir ve bu sayede bir örgüt grubuna ulaşır. Çevik kuvvet bu gruba baskın yapar ve Necip, Şamil ve Esra'dan oluşan 3 kişiyi ellerinden kaçırırlar. Asayiş Şube de olaya dahil olmuştur. Önder baskında bulunamamıştır. Baskında ele geçirilen bir kişiyi konuşturan Mesut, Önder'in Rafet isimli biri tarafından götürüldüğünü öğrenir. Rafet'in terör şubede, örgüt sempatizanlığından, örgüt liderliğine kadar pek çok kaydı bulunmaktadır.

Soydan'ın içeri alınmasıyla işler normale dönmeye başlasa da, Malik, Cevher, Korkut ve silahlar hala kayıptır. Ekibin bu üçlüye ulaşması, Rafet sayesinde olacaktır.

Bu arada Metin, kafede çalışmaya devam etmektedir. Aldığı ilk maaşıyla evi hediyelere boğan Metin, babası Hüsnü hariç herkesi memnun edebilmiştir. Hüsnü, oğlunun geleceğinden endişe duyarak, onun dershaneye gidip, üniversiteye hazırlanmasından başka bir şey istemez.

Leyla, Murat ile başlayan aşkı sayesinde hızla iyileşmektedir. Hasta yatağından bir an önce kalkıp tekrar ekibe ve Murat'a kavuşmak ister ancak, bu hemen olmayacaktır.

Örgüt baskınından kaçan Necip, Şamil ve Esra, Malik'in ekibine katılır ve kendilerine yapılan baskının intikamını devlete şehit verdirerek almak isterler. Önder de bu olaya karışacaktır. Mümtaz Hoca, Rıza Baba ile acil olarak görüşmek ister.

Mümtaz Hoca, Malik ve Cevher'in silahları bir otobüse doldurduklarından şüphelenmektedir ve silahları kime ve nereye satacağı konusunda kendilerine yardım etmesini isteyecektir. Bu işe ise ilk evet diyen, Cevher'den ölümüne nefret eden Mesut olur.

Bu arada Önder, abisinin polis olduğunu Malik ve ekibine söylemiştir. Korkut, Aydın'ı hatırlar. Aydın'ı ele geçiren Cevher ve Korkut, ekibi bombalı bir suikast ile yok etmek istemektedir. Bu hain planda kullanılacak olan Aydın ise ailesi ve mesleği arasında kalacaktır

Arka Sokaklar'ın heyecanla beklenen 324. bölümü 5 Nisan Cumartesi akşamı Kanal D'de.

Arka Sokaklar 324. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D dizisi izle Arka Sokaklar 324. Bölüm, Arka Sokaklar 324. bölüm izle, Arka Sokaklar 324. bölüm full izle, Arka Sokaklar 324. bölüm seyret, Arka Sokaklar son bölüm Arka Sokaklar 324. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D dizisi izle Arka Sokaklar 324. Bölüm, Arka Sokaklar 324. bölüm izle, Arka Sokaklar 324. bölüm full izle, Arka Sokaklar 324.bölüm seyret, Arka Sokaklar son bölüm, Arka Sokaklar izle, Arka sokaklar seyret, Arka sokaklar fragman izle, arka sokaklar dizi izle, arka sokaklar 324. bölüm izle, arka sokaklar 324. bölüm fragmanı izle, arka sokaklar 324. bölüm seyret


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

358211
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!