Bugünün Saraylısı 21. Bölüm Özeti ve Fragmanı - İzle

ATV'nin sevilen dizilerinden Bugünün Saraylısı'nın 21. bölümü 5 Nisan Cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Bugünün Saraylısı dizisinin 21. bölüm özeti ve fragmanını izlemek için tıklayınız.

Kayıt Tarihi: 30 Mart 2014 Pazar, 19:11 || Son güncelleme: 04 Nisan 2014 Cuma, 23:00

ATV'nin sevilen dizilerinden Bugünün Saraylısı'nın 21. bölümü 5 Nisan cumartesi akşamı ekranlara gelecek. Bugünün Saraylısı' dizisinin 21. bölüm özeti ve fragmanını yayınlandığında buradan izleyebilirsiniz. Bugünün Saraylısı 21. bölüm, Bugünün Saraylısı 21. Bölüm İzle, Bugünün Saraylısı 21. Bölüm Seyret, Bugünün Saraylısı İzle

Bugünün Saraylısı dizisinde kökleri saraya dayanan Katiboğlu ailesi maddi anlamda zor günler geçirmektedir.

Kuyumculuk mesleğini atalarından devralan "Saraylı Bey" lakaplı Ata Katiboğlu, ailenin iki asırdır ikamet ettiği yalıyı satışa çıkarmak durumunda kalır. Statülerini kaybetmek üzere olan karısı Üftade ve kızı Feride bu durumdan oldukça hoşnutsuzdur.

Yalıya beklenmedik, sürpriz bir alıcı çıkar. Hayatında Kayseri'deki bağ evinden başka bir yer görmemiş olan genç, güzel ve milyoner Ayşen, "Bugünün Saraylısı" olarak yalıya yerleşir. Yalının bu şekilde el değiştirmesiyle herkes şoke olurken, Ayşen'le beraber herkesin de hayatı değişecektir.

Bugünün Saraylısının yeni bölümünde Her hamlesini intikam duygusuyla ustaca planlayan Savaş Ataman, Rezzan'ın öfkesi ve Neslihan'ın kıskançlık hamleleri ile mücadele etmek zorunda kalır.

Neslihan'ın elindeki silah patladığında, kazanan ve kaybedenin dengelerini sarsacağı gibi nişan törenine de kan bulaştıracaktır.


Neslihan yaşadıklarının şoku ile ne düşüneceğini bilmemekte, korkmakta ve suçluluk hissetmektedir. Aklına gelen tek çözüm ise teslim olmaktır.

Feride şirkette kendisini kanıtlamak için mücadele ederken Atıf, yakınlaştığı kadın ile gönül eğlendirmektedir. Atıf bu sorumsuz davranışlarının, başına ne büyük bir bela açacağının farkında bile değildir.

Fatih ve Ata, Savaş'a tüm olanlara rağmen güvenmemekte ve çıkış yolu aramaktadırlar. Süreyya'nın atölyede çalışmaya başlaması Ata'nın hoşuna gitse de Savaş'ın parmağı olduğu düşüncesinden kurtulamamaktadır.

Savaş nişan günü yaşanan talihsizliği anılarından silmek için Ayşen ile geçirecekleri özel anlar yaratmaya çalışır ve sonunda tüm çabalarının karşılığını alır. Ayşen artık, gözleri kapalı Savaş'a güvenmektedir.

Planlarını kusursuz işleten Savaş'ın karşısına çıkabilecek, elindeki saatli bombayı patlatabilecek tek bir kişi vardır. Peki bu oyunda kazanan kim olacaktır?
 

Bugünün Saraylısı'nın son bölümünde Savaş Nostalji serisinin reklam yüzü olarak Ayşen'in fotoğrafının kullanılması nedeniyle öfkelidir, hesap soracağı kişinin annesi Rezzan olduğunu bilmektedir.

Rezzan'ın büyük sırrı öğrenmesi Savaş'ın karşısında daha dik durmasına ve bu gerçeği yüzüne vurmasına neden olur.


Ayşen'in Ata Katipoğlunun kızı olduğunu öğrenen Savaş'ı bu durum bile amacından vazgeçiremeyecektir. Ata da Rezzan da bu evliliği engelleyemeyeceklerini düşünmeye başlar. Fatih ise kabullenmekten başka seçeneği olmadığının farkındadır.

Feride, Ayşen'in iş teklifini değerlendirerek Kayseri'de çalışmaya başlar. Feride için farklı bir dünyanın kapısı aralanmaktadır.

Ayşen'in Savaş için bankaya kefil olduğunu öğrenen Ata, Savaş'ın üzerine yüklenir. Fakat Ata'nın büyük bir hata yaptığını anlaması gecikmeyecektir. Bu durum Savaş'ı Ayşen'in gözünde daha değerli hale getirirken Ayşen ve Ata arasındaki dengeyi sarsar.

Ayşen ve Savaş'ın nişan gecesi ise kimsenin tahmin edemeyeceği anlara gebedir. Oysa saklanan gerçekler içinde başka sırları da barındırmaktadır.

Bugünün Saraylısı'nın 21. bölümü 5 Nisan cumartesi akşamı ATV'de.

Bugünün Saraylısı 21. bölüm fragmanı yayınlandı. ATV dizisi izle Bugünün Saraylısı 21. Bölüm, Bugünün Saraylısı 21. bölüm izle, Bugünün Saraylısı 21. bölüm full izle, Bugünün Saraylısı 21.bölüm seyret, Bugünün Saraylısı 21. son bölüm, Bugünün Saraylısı  yeni bölüm seyret, Bugünün Saraylısı izle, Bugünün Saraylısı Dizi izle, Bugünün Saraylısı HD izle, Bugünün Saraylısı internetten izle, Bugünün Saraylısı fragman izle, Bugünün Saraylısı tek part izle, Bugünün Saraylısı yeni bölüm seyret


Stargundem.com

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

365926
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!