Aramızda Kalsın Canlı izle (Aramızda Kalsın 27. bölüm izle)

Aramzıda Kalsın yeni bölüm Star TV'de. Aramızda Kalsın canlı izle. Yeni bölüm Star Gündem'de canlı yayınlanıyor. Aramızda Kalsın 27 bölüm ile 10 Nisan Perşembe saat 20.00'de Star TV'de canlı. Aramızda Kalsın son bölüm izle

Kayıt Tarihi: 08 Nisan 2014 Salı, 19:21 || Son güncelleme: 08 Nisan 2014 Salı, 19:18

Aramızda Kalsın canlı izle. Aramızda Kalsın 27. Bölüm ile ekranlara geliyor. Aramızda Kalsın son bölümde neler yaşandı? Hüsne yine neden ortalığı birbirine kattı? Yadigar ve Civan'ın aşkındaki sorunlar çözüldü mü? Aramızda Kalsın son bölüm ile ilgili detaylar haberimizde.

Aramızda Kalsın Canlı izle

Aramızda Kalsın 27. Bölümü izleyemeyenler haberimizdeki linke tıklayarak izleyebilirler. Aramızda Kalsın 27. Bölüm tamamı kesintisiz olarak Star Gündem'de. Aramızda Kalsın canlı izle linkinden ya da yukardaki videodan Aramızda Kalsın dizisini canlı izleyebilirsiniz. Hüsne o sabah nefes nefese yatağından fırlar: Bahattin'in annesi Gülnaz ana rüyasına girmiş, ona yıllar önce ettiği bedduayı hatırlatmıştır: Eğer yalan söylersen evin başına yıkılsın, kızların kurusun! Bahattin karısını uyarır, Hüsne yalan söylemedim der, konu Hüsne dışındakiler için kapanır. (Aramızda Kalsın canlı izle)

Ama Hüsne'yi bir telaştır alır. Çünkü o gün Hatçik'in nişanı günüdür ve aksilikler daha sabahtan başlamıştır. Hüsne o gece kıyametin kopmasından korkarak hazırlıklara girişir. Gülnaz anaya yalvarır: Affet Gülnaz anam, yalan demedim, yanlış olabilir! Bu sırada Yadigar özel okula gitmek isteyen kızının sorunları ile boğuşurken Civan araya girer. Yadigar’a yalnız olmadığını hatırlatır. Aramızda Kalsın canlı izle.

Aşağıdaki linkten Aramızda Kalsın dizisi son bölüm fragmanını ve 27. bölüm özetini izleyebilirsiniz.

Aramızda Kalsın 27. Bölüm Özeti ve Fragmanı

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

573589
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!