Recep İvedik 4 İzle (Recep İvedik 4 Filmi Sinema İzle)

Recep İvedik 4 sinema filminin fragmanını izlemek için tıklayın... Recep İvedik 4 filminin en komik sahneleri Star Gündem'de...

Kayıt Tarihi: 09 Mart 2014 Pazar, 03:18 || Son güncelleme: 09 Mart 2014 Pazar, 20:50

Recep İvedik 4 izle... Recep İvedik 4 izledin mi? Recep İvedik 4 izlemelisin... Bu cümleler yakın arkadaşlarınızın sizlere söylediği cümleler olduğunu düşünüyorum. Çünkü şu sıralar herkes Recep İvedik 4 Survivor'ı izliyor. Recep İvedik 4 filmi izlemek için Recep İvedik 4'ün fragmanını izlemenizi tavsiye ediyoruz. Recep İvedik 4 filmi sinemada rekor üstüne rekor kırarken, sinema biletine para vermeden önce haberimizdeki yazıyı okumanızı ve Recep İvedik 4 fragmanını izlemenizi tavsiye ediyoruz.

Recep İvedik 4 filmi bilindiği gibi sinemada ilk üç gün rekoru kırdı. Filmin başrol oyuncusu Şahan Gökbakar Recep İvedik 4 ile herkesi yine gülme krizine sokuyor. Recep İvedik 4'ün en güzel sahnelerini ve Recep İvedik 4 Survivor HD kalitedeki fragmanını izlemek için geç kalmadınız. Recep İvedik 4 izleyerek Recep İvedik serilerine göre karşılaştırma da yapabilirsiniz. Recep İvedik 4 filmi Recep İvedik 3'e göre daha başarılı bulundu. Bunun nedenlerinden birisi de şüphesiz Recep İvedik karakterinin Survivor yarışmasına katılması ve Survivor adasında yaşadıklarıdır.

Recep İvedik 4 Survivor heyecanını yaşamak için aşağıdaki video playerdan Recep İvedik 4 HD fragmanını izleyebilirsiniz.

RECEP İVEDİK 4 SURVIVOR HD FRAGMAN İZLE

Recep İvedik karakteri ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın TV8'de yaptığı Dikkat Şahan Çıkabilir karakteriyle ortaya çıktı. Evinin penceresinin kenarında bira içip sigara içen Recep İvedik, bir gün üst komşusunun bakkala sepet sarkıtması ve Recep İvedik'in de bu sepeti aşağı çekmesiyle Halime isimli komşunun aşağı düşmesini anlatan skeç, izleyenleri kahkahaya boğuştu. Şahan Gökbakar'ın ünlü olmasında büyük bir payı olan Recep İvedik karakteri bilindiği üzere ilk olarak 2007 yılında vizyona girmişti. Sinemada çok büyük bir başarı yakalayan Recep İvedik, 2009, 2010 yılında da ikincisi ve üçüncüsünü çekmişti. Sinema filminden daha çok skece benzetilen Recep İvedik filmi çoğu zaman sinemaseverler tarafından eleştirilmiş olsa da Recep İvedik karakterinin samimiyeti birçok izleyiciye de yakın gelmişti. Kendi rekorunu da üst üste kıran Recep İvedik, Türkiye'nin en çok izlenen sinema filmleri arasında yer almaktadır. 

Recep İvedik 4 Survivor filmi ile Düğün Dernek ve Fetih 1453'e kaptırılan 1.'lik ve 2'liği geri almaya planlayan Şahan Gökbakar bu hedefini gerçekleştirebilecek mi bilinmez ama Recep İvedik filminin izleyenleri kahkahaya boğduğu da bir gerçek. 

Recep İvedik 4 Survivor Filmini izlemeden önce Recep İvedik 4 Film eleştirisini okumanızı ve Recep İvedik 4 Survivor filminin HD kalitesindeki fragmanını izlemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Recep İvedik 4 filmi izleyerek günlük stresinizi atabilirsiniz. 

RECEP İVEDİK 4 SURVIVOR REKOR KIRMIŞTI

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın son filmi Recep İvedik 4, vizyondaki ilk haftasında da rekora imza attı. Film, bir hafta sonunda 2 milyon 857 bin 19 kişilik gişe rakamına ulaştı ve "1 haftada en çok izlenen yerli film" olarak tarihe geçti. 1 haftalık gişe, Şahan Gökbakar'a da yaklaşık 10 milyon lira olarak döndü. Recep İvedik 4, vizyona girdiği ilk 3 günde 1 milyon 641 bin 474 kişi tarafından izlenmiş ve rekor kırmıştı.

Sinema Haberleri için tıklayın

Haber Yorumunuz Nedir?okuduğunuz haber ile ilgili yorumlarınızı lütfen yazınız

127891
Üye olmayan okurlarımızın yorumları "Misafir" kullanıcı adıyla yayınlanmaktadır.

Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!